Hafıza Teknikleriyle Arapça Eğitimi Tanıtım Filmi İzle

Eğer Kur’an-ı Kerim’i anlamak ya da pratik Arapça konuşmak istiyorsanız üç problemi çözmek ve üç dağı aşmak zorundasınız. Bu problemler şunlardır:

1- Arapça kelimelerin manalarını bilmelisiniz. Eğer kelimelerin manalarını bilmiyorsanız hem Kur’an-ı Kerim’i anlayamaz hem de pratik Arapçayı konuşamazsınız. Kelime bilgisi, bir dili konuşmanın ve anlamanın olmazsa olmaz şartıdır.

Hafıza merkezi olarak bizler bu problemi hafıza teknikleriyle çözüyoruz. Sadece 8 saatte 200 Arapça kelimeyi ezberletiyor ve Arapça kelime ezberini adeta bir eğlenceye çeviriyoruz.

2- Arapçanın gramer yapısını ve dilbilgisi kurallarını bilmelisiniz. Hatasız konuşmanın ve Kur’an’ı anlamanın bir şartı da Arapçanın gramer yapısına vakıf olmaktır. Klasik tekniklerle ise bu grameri ezberlemek hem çok zordur, hem çok uzun zaman alır, hem de ezberlense bile çok kolay unutulur.

Hafıza Merkezi sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir ilki gerçekleştirerek bütün Arapça grameri hafıza teknikleriyle beyne kodluyor ve bu problemi de kolayca aşmanızı sağlıyor.

3- Ezberlediğiniz Arapça kelimeleri ve gramer kurallarını örneklerle pekiştirmeli ve bilginizi meleke haline getirmelisiniz. Evet, sadece kelimeleri ve gramer kurallarını ezberlemek de yetmez. Ezberlediğiniz bilgileri kullanabilecek seviyeye ulaşmalı ve bütün bilgilerinizi meleke haline getirmelisiniz. Bu da uzman hocalar ve uzman hocaların nezaretinde işlenen çok iyi bir müfredatla mümkündür.

Hafıza Merkezi bu problemi de çok özel müfredatı ve uzman hocalarının nezaretinde yapılan çok özel dersler ile çözüyor.

Hafıza Merkezi “Arapçayı öğrenmek çok zor” tabusunu hafıza teknikleriyle yıkıyor! Sadece 26 derste bütün Arapça grameri hafıza teknikleriyle ezberleyebilir ve Arapçayı kolayca öğrenebilirsiniz. Evet yanlış okumadınız, sadece 26 ders!..

Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek ve Demo eğitim için bizlerden randevu almak. Arapça eğitim programımız hakkında daha detaylı bilgi almak, ders örneği görmek ve sorularınız cevaplarını bulmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.