Hizmetlerimiz

Hafıza eğitiminin amacı, öğrenilen bilgileri kolayca ezberleyerek kalıcı olmasını sağlamaktır. İnsanın en büyük problemlerinden birisi, öğrendiği bilgileri kısa bir zaman sonra unutması ve öğrendiği bilgileri saklayamamasıdır.

Hafızasını eğitmeyen kişiler, unutma problemini aşmak için bir bilgiyi onlarca defa tekrar ederler; ama yine de unutmaktan kurtulamazlar. Çünkü bilgiyi unutmamanın yolu sıklıkla tekrar etmek değil; bilgiyi beyne, beynin çalışma prensiplerine uygun göndermemektir.

İşte Hafıza Merkezi’nin kuruluş amacı, bireylere bilgileri kolay ve kalıcı bir şekilde öğrenmenin yollarını öğretmektir.

Bu amaç doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetlerimizi üç ana başlıkta toplamamız mümkündür:

Hizmetlerimiz

1- Merkezimizin en önemli hizmeti, kurslarımıza gelme ya da kurumsal eğitim alma imkanı olmayanlar için hazırlamış olduğu online eğitimler ve uygulamalardır. Merkezimiz, hafıza teknikleri destekli online eğitimler vermekte ve uygulamalar hazırlamaktadır. Online eğitimlerimize ve uygulamalarımıza ilgili linkten ulaşabilirsiniz.

2- Merkezimizin hizmetlerinden ikincisi, bünyemizde vermiş olduğumuz eğitimlerdir. Merkezimizde hafıza teknikleri ve hafıza teknikleriyle Arapça öğrenme eğitimleri verilmektedir. Bireysel eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgiye ilgili linkten ulaşabilirsiniz.

3- Merkezimizin hizmetlerinden üçüncüsü, kurumlara verdiğimiz kurumsal eğitimlerdir. Kurumlara hafıza teknikleri ve hafıza teknikleriyle Arapça öğrenme eğitimleri vermekteyiz. Kurumsal eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgiye yine ilgili linkten ulaşabilirsiniz.